KURUMSAL

Galleria İstanbul Group kurulduğu günden bu yana müşterilerine yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. Galleria İstanbul Group'un sahip olduğu başarının arkasında tamamen müşteri odaklı bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.Otomotiv ve gayrimenkul olmak üzere iki ana sektörde faaliyet gösteren Galleria İstanbul Group ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra yeni faaliyet alanlarında da yatırımlarıyla büyümesini sürdürmektedir.

Galleri İstanbul Group Dünya'nın en iyi ve en çok tercih edilen lüks otomobil markalarını daima yüksek hizmet kalitesi ile müşterileri ile buluşturmayı hedeflemektedir. Lüks otomobil markalarının yanı sıra Galleria İstanbul Group modifiye paketleri ile uluslarası alanda başarısı ile tanınan Mansory markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markaları bünyesinde barındıran Galleria İstanbul Group, yerel ve uluslarası alanlarda edindiği tecrübeleriyle müşterilerine uluslararası standartlarda bir hizmet kalitesi sunma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Galleria İstanbul Group gayrimenkul sektöründe tecrübeli isimlerin yer aldığı kadrosuyla kalite anlayışından ödün vermeden geniş ve seçkin gayrimenkul portföyü ile müşterilerine hizmet vermektedir. Galleria İstanbul Group müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak müşterilerini sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmaktadır.

Misyonumuz

Sektöründe ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimize benzersiz ve yüksek kaliteli hizmet sunarız.

Vizyonumuz

Lüks otomobil ve gayrimenkul sektöründe müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi ile öncü ve tercih edilen ilk şirket olmak.