Bize Yazın

BODRUM'UN EN GÖZDE SİTESİ OLAN AKTUR SİTESİNDE SATILIK 5+1 VİLLA

Açıklamalar

BODRUM'UN EN GÖZDE SİTESİ OLAN AKTUR SİTESİNDE 
AKTUR ANA PLAJINA 20m YÜRÜME MESAFESİNDE
 SİTENİN EN KIYMETLİ KONUMUNDA  OLAN VİLLAMIZ SİZLERİ BEKLİYOR.


VİLLAMIZIN ÖZELLİKLERİ:


TEKNİK HİZMETLER:
Konut ve site genelindeki elektrik, su ve kanalizasyon şebekesinde meydana gelen arızaların onarımlarıyla ilgili teknik servis hizmeti vermektedirler. 
ULAŞIM HİZMETLERİ:

Çek Çek Hizmeti:  Yaz sezonunda; Yönetimce belirlenen saatlerde, site içi ring seferi hizmetidir.

Servis Hizmeti: Ak-Tur Bodrum arası verilen hizmettir. 12 ay boyunca ve sitenin doluluk durumuna göre, Yönetimce belirlenen saatlerde yapılmaktadır. Ayrıca, yaz sezonunda her hafta Perşembe günleri Bitez Pazar servisi verilmektedir.

GÜVENLİK HİZMETLERİ:

24 saat kesintisiz olarak verilen site koruma ve güvenlik hizmetleri, kendi güvenlik elemanlarımız tarafından yürütülmektedir. Siteye giriş- çıkış kayıtlarının tutulması, kamera görüntülerinin izlenmesi, siteye gelenlerin geliş amacına göre yönlendirilmesi ve takibi gibi her türlü güvenlik hizmetleri;  kameralar desteğinde kendi güvenlik ekipleri ile sağlanmaktadır.
TEMİZLİK VE GENEL BAHÇE HİZMETLERİ:

Yaz sezonunda mahallelerdeki kılcal ve ara yollarının süpürülmesi için her mahalleye bir personel görevlendirilmektedir. Bu birim aynı zamanda, sitenin genel ve ortak alanlarının temizliği, site içi bahçe atıklarının dönüşümlü olarak toplanması, peyzaj çalışması yapılan alanlar, parklar ve ortak alanların budama ile ot temizlikleri, kat maliklerinden gelen budama talepleri, alt yapı arızalarının giderilmesi ve tamirat hizmetleri vermektedir.
ARITMA TESİSİ VE SULAMA HİZMETLERİ:

Arıtma tesisinin düzenli ve kontrollü olarak çalışması, tesisin her türlü periyodik bakım-onarım çalışmalarının yapılması, arıtmadan çıkan arıtılmış atık suyun sulama havuzuna aktarılması, ortak alanların, parkların ve peyzaj çalışması yapılmış olan tüm alanların düzenli olarak sulanması ve sulama hatlarının kontrolü hizmetleridir.
İLAÇLAMA HİZMETLERİ:

Tüm yıl boyunca rögar ve fosseptiklerin ilaçlanması, yaz sezonunda haftada üç gün  ULV ilaçlama yapılması, çöp bidonlarının ilaçlanması, kat maliklerinden gelen konut içi ve dışı ilaçlama taleplerinin karşılanması hizmetleridir.
SAĞLIK HİZMETLERİ:

Yaz sezonunda sağlık merkezinde bir hemşire görev yapmaktadır. Acil durumlarda ilk müdahalenin yapılması, iğne, tansiyon, pansuman v.b. sağlık hizmetleri verilmektedir.

SOSYAL TESİS HİZMETLERİ:

Mavi Salon: Çok amaçlı hizmete yönelik bir sosyal tesistir. Burada küçük konserler, toplantılar, resim sergileri düzenlenmekte olup, özellikle sezon sonu ve sezon başı kat maliklerimizin bir araya gelebilecekleri salon olarak da hizmet vermektedir.

Bodrum/Bitez Genel Bilgi:          
Bodrum’a 10 kilometre mesafedeki Bitez Yunanca bağlık, bahçelik anlamına geliyor. Ünlü Çökertme türküsünde geçen Bitez Yalısı Bağla ve Ada Burnu arasında Gümbet’ten hemen sonra ikinci koyda bulunuyor. Yemyeşil doğasıyla ünlü Bitez kasabası yalıdan itibaren geniş bir alana yayılmış mandalina ve zeytin bahçelerine ev sahipliği yapıyor.

Bitez, Bodrum’un görkemli, şaşalı ve bir o kadar da gürültülü yaşamından çok farklıdır. Burada hem Bodrum’a yakın, hem de sakin bir tatil geçirmek mümkündür. Bitez’de; apart otellerden yıldızı otellere, pansiyonlardan kiralık yazlıklara kadar birçok konaklama merkezi vardır.

Bitez Yalısında birçok restoran bulunmaktadır. Sahil şeridi yarım ay şeklinde olup halka açık bir plajdır. Bitez’in bir diğer özelliği de, denizinin sörf yapmaya uygun olmasıdır. Birçok yerli ve yabancı turist Bitez’e sörf yapmak için gelirler.

GALLERIA İSTANBUL GAYRİMENKUL YATIRIM


Etiler Şube:Levent Mah. Ebulula Mardin Cd. NO:21 
ETİLER/BEŞİKTAŞ TEL: 0212 268 47 56

Kısıklı Şube: Burhaniye mah.Tunuslu MahmutPaşa Cd.. NO:19/4 
BURHANİYE / ÜSKÜDAR TEL: 0216 418 87 87

CANER ÇAMALAN
0531 708 89 13
SÖZLEŞMELİ PORTFÖYÜMÜZDÜR.
DİĞER İLANLARIMIZI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
https://galleriaistanbul.sahibinden.com/Emlak Tipi: Satılık Villa
m² (Brüt): 315
m² (Net): 260
Oda Sayısı: 5+1
Bina Yaşı: 5-10 arası
Kat Sayısı: 3
Isıtma: Klima
Fiyat

6.300.000TL

0 (212) 268 47 56

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satın Almak İstiyorum

Hızlı bir şekilde kredi hesaplayıcımızı kullanıp ödeme planınızı yapabilirsiniz.

Kredi Hesapla